Hizmetlerimiz

Yatak Yıkama


Yatak Yıkama Firmaları Sağlıklı ve rahat bir uykunun ancak temiz bir ortamda gerçekleştiği uzman görüşleri arasında yer almaktadır. Yatak odalarımızın en önemli eşyaları durumunda olan yataklarımız aynı zamanda günde 8 saat boyunca temasta bulunduğumuz eşyalarımız arasında da yer almaktadır.


 Bu temas sonucunda vücudumuz tarafından oluşturulan nem yataklara geçmekte, vücudumuzdan dökülen ölü deriler ve saçlar da yataklar içinde alerjen bakteriler için uygun bir üreme ortamı oluşturmaktadır. Yatak temizliğinin önemi yeni yeni anlaşılmaya başlanmıştır. Özellikle geceleri sebepsiz kaşıntı sebebiyle uyuyamayan kişilerin yataklarının hijyeni konusunda dikkatli davranması gerekmektedir. Alerjen bakterilerin yanı sıra uyuz böcekleri ve maytların yatakta fazlaca üremiş olması gibi bir durum söz konusu olabilmektedir.

Bu tür bakterileri Antibakteriyel yıkama sistemimiz ile çözüyoruz. Yataklarımız bazen bir şey dökülmesi yada çişli olduğunda maalesef uzun süre kokar ve yatağa çok da kolay geçmeyecek şekilde leke yapar. Özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla rastladığı bir durumdur. Deterjanlı bezlerle silmek yatağı ıslattığı gibi lekenin de tam olarak çıkmasını sağlamaz. Bir müddet sonra da yatakta çürüme başlar. Bir de koku iyice derinlere hapsolmuş olur.

Biz firma olarak, bu tür yataklara yatak yıkama hizmetimiz ile yukarıda değinilen kokuyu giderme ve lekeyi çıkarma konusunda devreye giriyoruz ve sizlere yardımcı oluyoruz.
Genellikle yatak yıkama hizmetimizi yerinde yapıyoruz. Sonuç olarak da size yatağınızı temizlenmiş ve kokusuz olarak teslim ediyoruz.