Hizmetlerimiz

Araç Koltuğu


Üstün teknoloji, doğru ekipman ve profesyonel personel bileşimleri etrafında sunduğumuz araç koltuk temizleme ve yıkama hizmetinde araçlarınızın koltuk kumaş döşemeli bölgelerini yıkıyor, firmamıza ait yıkama yöntemimiz ile yalnızca araç koltuğu yıkamada değil halı ve koltuk yıkama kapsamındaki tüm hizmetlerde % 100 hijyen standartlarını yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Klasik araba koltuğu temizleme tekniklerinden farklı olarak bizim kullandığımız teknik;

  • Aracınızda herhangi bir şekilde kir, bakteri ve mikroorganizma bırakmaz,
  • Aracınızın ferah bir kokuya sahip olmasını sağlar,
  • Koltuklarınızın çabuk kurumasını sağlayarak aracınızın camlarını gece boyunca açık bırakma zorunluluğunuzu ortadan kaldırır.


Araba Koltuğu Yıkama hizmetimiz ile ev koltuklarınıza verdiğimiz kusursuz hizmeti araçlarınız içinde sunuyoruz. Özellikle açık renk oto koltukları çok kısa zamanda kirlenirler. Genellikle adı fazlasıyla bilinen araç yıkama firmalarına başvurarak koltukları temizletiriz. Fakat bu firmaların yıkama fiyatları oldukça yüksektir. Çoğu insan bu fiyatlarla yıkama yaptırmak yerine oto koltuklarını kendi imkanları ile temizlemeye çalışırlar. Araç koltuğu yıkama hizmetimiz ile her ekonomiye uygun şekilde araba koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.