Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Koltuk kullanılsın veya kullanılmasın kirlenir. Eskişehir Koltuk Yıkama olarak bu kirlerin temizliği için garanti verebiliriz. Koltuğunuzun kumaş cinsi her ne olursa olsun, kirlerden arındırılır. Lekeler için hiç kimsenin garanti veremeyeceği gibi, bizlerde garanti veremeyiz. Gelen personellerimiz bu lekelerin çıkıp çıkmayacağını geldiklerinde söyler.

Bazı kumaş cinsleri lekeyi kendi nüfusuna dahil etmez. Yani lekeler yüzeysel kalacaktır. Leke tutmayan naylon kumaşlar. Kumaşın derinlerine işlemez. Bu lekeler ikinci yıkamada neredeyse tamamen çıkar. Eğer bu lekelere işinin ehli uzman bir kadro müdahale ederse, bu lekelerden koltuklarınız arınır.

Lekeler için sizin müdahale ettiğiniz durumlarda da, lekelerin çıkma ihtimalini zayıflatırsınız. Kullanılan kimyasal ürünler, en iyi ihtimalle kumaşın renk atmasına, gölgeli bölümler oluşmasına veya koyu kahverengi bir koltuğun ortasında açık renkli sütlü kahve tonlarında bir alan oluşmasına sebep verir. Firmamız Yılların tecrübesi ile işindeki tecrübeyi sizlere aktaracaktır.